MTV.rs MEMBERS
MTV.rs MEMBERS
MTV.rs MEMBERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MTV.rs MEMBERS

Forum posvećen članovima regionalnog MTV-ja
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Zadnje teme
» MTV.rs Members Top 50 - Best Of 2013
4th MTV.rs Member Awards 2011! ☻ Icon_minitimeČet 02 Jan 2014, 09:31 od ivarhcp4ever

» MTV.rs Members Top 50 - Best of 2012
4th MTV.rs Member Awards 2011! ☻ Icon_minitimeNed 06 Jan 2013, 02:09 od ivarhcp4ever

» Prenos sa 6th MMA
4th MTV.rs Member Awards 2011! ☻ Icon_minitimeUto 02 Okt 2012, 10:57 od ivarhcp4ever

» lebeRRiot & Slavica_93 Official Top 20 - Paramore
4th MTV.rs Member Awards 2011! ☻ Icon_minitimeUto 02 Okt 2012, 10:56 od ivarhcp4ever

» Tomica Official Top 20 - Linkin Park
4th MTV.rs Member Awards 2011! ☻ Icon_minitimeUto 02 Okt 2012, 10:55 od ivarhcp4ever

» Tomica presents Official Top 20 - Linkin Park
4th MTV.rs Member Awards 2011! ☻ Icon_minitimeNed 23 Sep 2012, 10:03 od Slavica_93

» 4. (poslednji) krug i dan glasanja za 6th mtv.rs Member Awards!
4th MTV.rs Member Awards 2011! ☻ Icon_minitimeČet 20 Sep 2012, 11:11 od Slavica_93

» Još 2 dana glasanja! #6thMMA
4th MTV.rs Member Awards 2011! ☻ Icon_minitimeČet 20 Sep 2012, 02:15 od Slavica_93

» Glasanje za šestu dodelu MMA može da počne!
4th MTV.rs Member Awards 2011! ☻ Icon_minitimePon 17 Sep 2012, 11:33 od Slavica_93

» 6th mtv.rs Member Awards
4th MTV.rs Member Awards 2011! ☻ Icon_minitimeNed 16 Sep 2012, 00:08 od ivarhcp4ever

Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 15 dana Pon 10 Apr 2023, 15:23
Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Statistike
Imamo 18 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je XXXXXX

Naši korisnici su poslali ukupno 35849 članaka u 1029 teme
Poslanici naj aktivniji meseca
No user

 

 4th MTV.rs Member Awards 2011! ☻

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Slavica_93
Legenda
Legenda
Slavica_93


Broj poruka : 6566
Datum upisa : 16.06.2011
Godina : 31
Lokacija : Novi Sad, Srbija

4th MTV.rs Member Awards 2011! ☻ Empty
PočaljiNaslov: 4th MTV.rs Member Awards 2011! ☻   4th MTV.rs Member Awards 2011! ☻ Icon_minitimePon 26 Sep 2011, 08:29

Sinoć je tradicionalno održana naša dodela MTV.rs Member Awards! Very Happy
Za razliku od svih prethodnih, četvrta po redu polugodišnja dodela MTV.rs Member nagrada održana je u komentarima posta o trećoj MMA dodeli na portalu mtv.rs.

Spremanje dodele

Ovu dodelu je, kao i sve prethodne, spremao vaš MMA tim: RiRi_fan_93, Iznogud i stef-z, zajedno sa našom novom, od ove dodele priključenom članicom tima - Slavicom_93, koja je i naš novi ''vajar'' nagrada-priznanja i, sudeći po reakcijama svih nas, sjajno se snašla u toj ulozi. :-)

U spremanju MMA dosta toga se razmatra i razmišlja se o mnogim detaljima u cilju stvaranja što kvalitetnije dodele, ali spremanje svake nove dodele postaje, na neki način, sve lakše i brže jer svaki put postajemo iskusniji i, učeći od tog iskustva, donosimo bolje odluke i znamo šta je dobro za našu dodelu, a šta ne. Naravno, još uvek učimo, ali mogu neskromno da kažem da smo postali stvarno dobri u tome! :-)

Povučeni tim iskustvom, MMA tim je odlučio da se dodela ne održi na sekciji za Top 20 listu, što je bila, na neki način, tradicija do sada, jer smo se uvek bespomoćno suočavali sa ogromnim bagovanjem iste, pa je četvta MMA dodela održana na iznad pomenutoj stranici. Ispostavilo se da je to bila dobra odluka jer je dodela protekla bez ikakvih problema te prirode i u najboljem mogućem redu.


Kategorije, nominovani i glasanje

Nakon postavljanja rekorda u broju kategorija i nominacija na prošloj dodeli (ukupno ih je bilo 30), ovaj put smo imali - kao rezultat raznih prepravki, izbacivanja i ubacivanja - ukupno 20 kategorija.
Od ukupno 37 nominovanih mtv-jevaca, kao član sa najvećim brojem nominacija je (kao i na trećoj dodeli) ponovo se izdvaja Ajetko Nafurana Malla, sa čak 10 nominacija, posle koga sledi RiRi_fan_93 sa 7 nominacija.

Članovi sa više od 2 nominacije na 4th MMA su:
Ajetko Nafurana Malla - 10 nominacija
RiRi_fan_93 - 7 nominacija
Iznogud i maki1994 - po 6 nominacija
Dimitrije96 i stef-z - po 5 nominacija
Armstrong., bad_girl94, Billja TH, David Guetta-The Best, Melissa_Germanotta_Perry, MTVlada i TokioHotelBeInMyHeart - po 4 nominacije, i
Slavica_93 - 3 nominacije.

Glasanje je trajalo ukupno 6 dana (sastojalo se iz 6 krugova), i u svakom od njih ste mogli jednom da glasate. Ukupno je stiglo 1394 važećih glasova koji su jasno odredili dobitnike priznanja u svakoj od 20 kategorija. Dosta je bilo gusto u mnogim kategorijama; u nekima je razlika između prva 2 člana sa najvećim brojem glasova bila samo 1 glas (što i možete videti u datim rezultatima glasanja ispod).
Vaši glasovi su, kao i uvek do sada, jedini odredili dobitnike nagrada i samo njih možete ''kriviti'' ukoliko se ne slažete sa konačnim rezultatima.


Dodela i dobitnici

Veoma uspešnoj dodeli prethodio je manji (neplanirani) Red carpet prilikom koga su se MTV.rs-ovci polako okupljali i čekali početak ceremonije. Dodela je počela, kao što je i najavljivano, u 20:00, a glavni voditelj/domaćin bio je stef-z, ali su u samoj dodeli priznanja učestvovali i članovi MMA tima, kao i MTVlada koji je dodelio nagrade za svoja dva projekta. Kao što je već rečeno, naša skromna dodela je protekla u najboljem mogućem redu i trajala je skoro 2 sata.
Svojevrsni živi prenos dodele vršen je na 2 mesta - u našoj MTV.rs fejsbuk grupi i na MTV.rs Members forumu, oba od strane našeg veoma ažurnog izveštavača sa lica mesta - iverhcp4ever. :-)
Hvala svima koji su prisustvovali dodeli i učinili je još zabavnijom za sve!

Na 4. MMA dodeli ukupno imamo 16 dobitnika naših priznanja. Titulu člana sa najvećim brojem dobijenih nagrada - nakon Filipa_, Iznoguda i Paje sa prošlih dodela - na ovoj dodeli poneo je stef-z (''u haljini od mesa'') sa ukupno 4 osvojene nagrade.
U dve kategorije, usled izjednačneog broja glasova, imamo po 2 dobitnika nagrada.

Spisak nagrađenih članova na sinoć održanoj dodeli sa brojem osvojenih nagrada izgleda ovako:
stef-z - 4 nagrade
Ajetko Nafurana Malla - 3 nagrade
David Guetta-The Best i Iznogud - po 2 nagrade
AnnahMcQueen, Armstrong., Avrilac, AWOOGA, jesusofSerbia, Kinez Putelke, lebeRRiot maki1994, MTVlada, ShokingKoment, Tedodora_96 i TokioHotelBeInMyHeart - po 1 nagrada.

Sada pogledajte listu dobitnika nagrada u svih 20 kategorija, odnosno prva 3 člana sa najvećim brojem glasova u većini kategorija (broj ukupno osvojenih glasova je u zagradi):


1. Nagrada za najomiljenijeg ženskog MTV-jevca:
- maki1994 WINNER! (15)
- Slavica_93 (11)
- lebeRRiot / TokioHotelBeInMyHeart (9)

2. Nagrada za najomiljenijeg muškog MTV-jevca:
- David Guetta-The Best WINNER! (19)
- MTVlada WINNER! (19)

3. Nagrada za najzanimljivije komentare:
- Iznogud WINNER! (20)
- Armstrong. (19)
- Ajetko Nafurana Malla (12)

4. Nagrada za najvećeg filozofa:
- ShokingKoment WINNER! (20)
- Iznogud (14)
- stef-z (11)

5. Nagrada za najduhovitijeg člana:
- Iznogud WINNER! (32)
- Melissa_Germanotta_Perry (12)
- Armstrong. (11)

6. Najkontroverzniji član:
- Ajetko Nafurana Malla WINNER! (38)

7. Najkreativniji MTV-jevac:
- stef-z WINNER! (31)
- MTVlada (15)
- Dimitrije96 (10)

8. Nagrada za najbolji avatar:
- Kinez Putelke WINNER! (12)
- bad_girl94 (11)
- Teodora96 (Cool


9. Nagrada za comeback:
- stef-z WINNER! (42)

10. Nagrada za newcomer-a:
- Avrilac WINNER! (32)

11. Nagrada za Jukebox:
- Tedodora_96 WINNER! (21)
- TokioHotelBeInMyHeart WINNER! (21)

12. Nagrada za najvernijeg fana (tzv. "smarača"):
- David Guetta-The Best (David Guetta) WINNER! (46)

13. Nagrada za najboljeg organizatora igrica/emisija/glasanja/ostalih projekata:
- stef-z (MTV.rs Member Awards, MTV.rs Fans Choice) WINNER! (23)
- Dimitrije96 (MTV.rs Members Quiz, MTV.rs Members Top 10 Artists – Best 10 Artists of All Time) (18)
- MTVlada (Album Reviews, MTV.rs Fans Choice Top 20 Songs of All Time) (17)

14. Nagrada za posebna postignuća:
- lebeRRiot (MTV.rs grupa na Fejsbuku) WINNER! (52)

15. Najbolja MTV.rs Fans Choice Top 20 lista:
- AnnahMcQueen (AnnahMcQueen Official Top 20 - Lady Gaga) WINNER! (23)
- bad_girl94 (bad_girl94 Official Top 20 – Marčelo) (17)
- TokioHotelBeInMyHeart (TokioHotelBeInMyHeart Official Top 20 – Muse) (16)

16. Najbolji Album Review:
- Ajetko Nafurana Malla (Album Review #5 by AjetkoNafurana Malla) WINNER! (21)
- ivarhcp4ever (Album Review #2 by ivarhcp4ever) (19)
- RiRi_fan_93 (Album Review #4 by RiRi_fan_93) (14)

17. Najbolja All Time Top 20 lista:
- Ajetko Nafurana Malla (Ajetko Official Top 20 Songs Of All Time) WINNER! (20)
- maki1994 (maki1994 Official Top 20 Songs Of All Time) (19)
- ivarhcp4ever (ivarhcp4ever Official Top 20 Songs Of All Time) (15)

18. Nagrada za Ukus Poznatih MTV.rs članova:
- jesusofSerbia WINNER! (18)
- lee91 (17)
- Johny (16)

19. Najbolja kolumna:
- stef-z (Stef-Z is in da haus, kolumna-haus! B|) WINNER! (20)
- Slavica_93 (Kolumna by Slavica_93) (16)
- Ajetko Nafurana Malla (Primitivizam, Nepismenizam ,Huliganizam ,Tragokomedizam ostale bajke o.O, ! .Postojeći korisnik?Uloguj se. - Novi korisnik?Registruj se. !) (15)

20. Najbolji par:
- Armstrong. & AWOOGA WINNERS! (40)



Prve reakcije nekih od dobitnika nagrada izgledaju ovako:

Avrilac:
Puno vam hvala :')! Doslovno sam jako zahvalan na ovome, hvala svima koji su glasovali i najjači ste ekipo!!! Suze su mi krenule na oči hvala vam :')!!!
Iznogud:
...Oke, stvarno moram da vam se zahvalim na ovome. Jedina nagrada [Nagrada za najzanimljivije komentare] za koju sam mislio da imam sanse da pobedim. o.O xD I takodjer cestitam Ajetku. :] Hvala ponovo. Very Happy
EDIT: SLAVICE, nagrada je extra. *____* :]
...Izgleda da su se dnevne porcije Kaspera isplatile. :'D Hvala svima koji ste glasali za mene. Very Happy Takodje cestitam konkurenciji sto mi je bila konkurencija. xD :]
P.S. Slavice, nagrade ti sabijaju. *___*
stef-z:
...Jaa stv ne osećam da sam zaslužio ovu nagradu [Nagrada za najkreativnijeg mtv-jevca], iako znam da glasovi tvrde suprotno, jer su svi ostali (osim Paje) članovi stv genijalni i prepreprepokidalački kada je smišljanje novih projekata u pitanju, i njima bih posvetio ovu nagradu, al' ono najiskrenije. Very Happy xD
Hvala svima koji su glasali!!! ♥️
Onaj moj govor za prethodnu nagradu je vrv više prikladan za ovu, jer je osećanje identično. xD Ponavljam se, ali ne bez razloga - HVALA PUNO SVIMA KOJI SU GLASALIII ^^ Very Happy
I molim za jedan ogroman aplauz za ostale nominovane u ovoj kategoriji. Very Happy
Hvala svima!
Ovo [nagrada za ''Najbolju kolumnu''] mi je definitivno najdraža nagrada večeras!!!
Kolumnu sam pisao najiskrenije i najrealnije što sam mogao, svi vi ste me užasno inspirisali i užasno uticali na mene u toku ove 2 godine koliko sam na mtv-ju, i stv mi je drago što vidim da to cenite!
HVALA PUUUNOOO SVIMAAA < 33!! Very Happy
Teodora_96:
****** Yeah! Very Happy
Moja prva nagrada [Nagrada za Jukebox] ^___^
Nisam ocekivala,bila sam ubedjena da ovo Borko uzima Very Happy
Ajde malo tise taj aplauz ne cujem se lepo :'DD
Hvala svima al' ono stvarno,vel'ka vam hvala Smile
lebeRRiot:
Jao, ja nespremna ko i uvek. Ja, jaaa... ovaaaj, ne znam šta reći! *pocrvenuje*Hvala svima koji su glasali i onima koji nisu! :DD
Znate da vas volim sve! ♥️! Very Happy
Ovo je moja prva nagrada [Nagrada za posebna postignuća], jej! ;D
Hvala još jednom! *poklonujese* ^^
;DD
MTVlada:
Jaooo jaoo jaooo OMG ^______^ :DDD
Nisam ovo ocekivao, ali ozbiljnoo :OO :DDDDDDD
Stvarno hvala svima puno mnogo i sve ^^ :DDDDDD ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
HVALA HVALA HVALA HVALA HVALA HVALA HVALA HVALA ^____________^ :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Mislim, stvarno velika nagrada [Nagrada za najomiljenijeg muškog mtv-jevca] je u pitanju B| xD I da, cestitam Paji :DDDDDDDDDDDDDDDD...

Hvala svima koji su na bilo koji način podržali našu četvrtu dodelu!
Do sledećeg viđenja,
Z! Very Happy


P.S. Sve kategorije i dobitnike naših priznanja u svim dodelama MMA do sada uvek možete pogledati na našoj MTV.rs Member Awards stranici na blogu!

AUTOR TEKSTA: stef-z IZVOR: mtvrsmembers.blogspot.com
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/Slavica.Stankovic.1993
ivarhcp4ever
Legenda
Legenda
ivarhcp4ever


Broj poruka : 6636
Datum upisa : 25.04.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd

4th MTV.rs Member Awards 2011! ☻ Empty
PočaljiNaslov: Re: 4th MTV.rs Member Awards 2011! ☻   4th MTV.rs Member Awards 2011! ☻ Icon_minitimePon 26 Sep 2011, 09:43

Ko je glasao za mene? xD
Nazad na vrh Ići dole
http://twitter.com/ivarhcp4ever
ivarhcp4ever
Legenda
Legenda
ivarhcp4ever


Broj poruka : 6636
Datum upisa : 25.04.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd

4th MTV.rs Member Awards 2011! ☻ Empty
PočaljiNaslov: Re: 4th MTV.rs Member Awards 2011! ☻   4th MTV.rs Member Awards 2011! ☻ Icon_minitimePon 26 Sep 2011, 09:46

a ovde pogledajte nagrade za sve dodele [You must be registered and logged in to see this link.].
Nazad na vrh Ići dole
http://twitter.com/ivarhcp4ever
Sponsored content





4th MTV.rs Member Awards 2011! ☻ Empty
PočaljiNaslov: Re: 4th MTV.rs Member Awards 2011! ☻   4th MTV.rs Member Awards 2011! ☻ Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
4th MTV.rs Member Awards 2011! ☻
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Mtv.rs Member Awards (MMA)
» 6th mtv.rs Member Awards
» 4. (poslednji) krug i dan glasanja za 6th mtv.rs Member Awards!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MTV.rs MEMBERS :: Opšti forum :: MTV.rs members news-
Skoči na: