MTV.rs MEMBERS
MTV.rs MEMBERS
MTV.rs MEMBERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MTV.rs MEMBERS

Forum posvećen članovima regionalnog MTV-ja
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Zadnje teme
» MTV.rs Members Top 50 - Best Of 2013
GuettaFan Official Top 20 Songs Of All Time Icon_minitimeČet 02 Jan 2014, 09:31 od ivarhcp4ever

» MTV.rs Members Top 50 - Best of 2012
GuettaFan Official Top 20 Songs Of All Time Icon_minitimeNed 06 Jan 2013, 02:09 od ivarhcp4ever

» Prenos sa 6th MMA
GuettaFan Official Top 20 Songs Of All Time Icon_minitimeUto 02 Okt 2012, 10:57 od ivarhcp4ever

» lebeRRiot & Slavica_93 Official Top 20 - Paramore
GuettaFan Official Top 20 Songs Of All Time Icon_minitimeUto 02 Okt 2012, 10:56 od ivarhcp4ever

» Tomica Official Top 20 - Linkin Park
GuettaFan Official Top 20 Songs Of All Time Icon_minitimeUto 02 Okt 2012, 10:55 od ivarhcp4ever

» Tomica presents Official Top 20 - Linkin Park
GuettaFan Official Top 20 Songs Of All Time Icon_minitimeNed 23 Sep 2012, 10:03 od Slavica_93

» 4. (poslednji) krug i dan glasanja za 6th mtv.rs Member Awards!
GuettaFan Official Top 20 Songs Of All Time Icon_minitimeČet 20 Sep 2012, 11:11 od Slavica_93

» Još 2 dana glasanja! #6thMMA
GuettaFan Official Top 20 Songs Of All Time Icon_minitimeČet 20 Sep 2012, 02:15 od Slavica_93

» Glasanje za šestu dodelu MMA može da počne!
GuettaFan Official Top 20 Songs Of All Time Icon_minitimePon 17 Sep 2012, 11:33 od Slavica_93

» 6th mtv.rs Member Awards
GuettaFan Official Top 20 Songs Of All Time Icon_minitimeNed 16 Sep 2012, 00:08 od ivarhcp4ever

Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 15 dana Pon 10 Apr 2023, 15:23
Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Statistike
Imamo 18 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je XXXXXX

Naši korisnici su poslali ukupno 35849 članaka u 1029 teme
Poslanici naj aktivniji meseca
No user

 

 GuettaFan Official Top 20 Songs Of All Time

Ići dole 
AutorPoruka
ivarhcp4ever
Legenda
Legenda
ivarhcp4ever


Broj poruka : 6636
Datum upisa : 25.04.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd

GuettaFan Official Top 20 Songs Of All Time Empty
PočaljiNaslov: GuettaFan Official Top 20 Songs Of All Time   GuettaFan Official Top 20 Songs Of All Time Icon_minitimeUto 22 Nov 2011, 09:16

Dobrodošli u još jednu epizodu emisije Top 20 Songs Of All Time. Iza nas su jako čudni dani na sajtu. Ponekad smo jako aktivni i ispišemo po 10 strana za 15 minuta, a ponekad je sreća ako dođe nas troje i ispiše 3 komentara. :') No, dobro. Iako se i neaktivnost sajta jako odražava na blog, mi se trudimo da održimo blog 'živim'. Stoga nam večeras još jedan član večeras predstavlja svoju listu od 20 omiljenih pesma ikada. U pitanju je Milica - a.k.a. TokioHotelBeInMyHeart, tj. ♥️GuettaFan♥️ za večeras. U nastavku pogledajte njenu sjajnu listu, a svoje utiske pretočite u komentare ispod. Uživajte! Wink



♥️GuettaFan♥️ Official Top 20 Songs Of All Time

Dobrodisli u moj Official Top 20 Songs Of All time.:DDD

20 Leona Lewis - Run

I na 'poslednjem' :'D 20. mestu moje liste se nalazi Pesma Run,od Leone Lewis,ja mislim da je to jedna od njenih najboljih pesama,koju sam ja ikad cula.Very Happy Onako nekad se bas rastuzim kad je slusam,ali u principu sabija.:DD



19 Bon Jovi - It's My Life

Mislim ono jes da je pesma stara ali ubija,jes da njih ne slusam ni tu vrstu muzike bas nesto,ali kad je nes dobro dobro je :DDD.*_______________________* Fala bogu to je prva pesma koju sam ikada cila od Bon Jovi-a.:DDD Mislim da bi se sad Tomica odusevio da je ovde.xDDD



18 Moby - Lift Me Up

Jel znate ovu pesmu? xDDD Ja sam sigurna da je svi znaju.:DDD Ono pesma je super,ja inace volim i Moby-a,ali jbt on je meni uvek izgledao nekako cudno ne znam sto.O.o A i spotovi su mu malo retardirani,no dobro bitno je da je pesma dobra.xDDD Smile Najjaci deo u pesmi je:
Lift me up, lift me up
Higher now ama...
Ne znam sta u znaci ovo ama,ali dobro.O.o xDD



17 Kylie Minogue - Red Blooded Woman

Dovoljno je da kazem da je Uros obozava.xDDDD



16 Christina Aguilera - Hurt

Pesmaaaa.Sad(((((((((((((((((((( Kako u srce zna da gane ovo ova pesma,a tek spot.Sad( ♥️♥️♥️ Obozavam ovu Christininu.:DD A tek sto uzivo sabija,kakav zena glas ima,a kad je pogledas nikad niko ne bi pomislio da tako sabija.:DD



15 Maroon 5 - Wake Up Call

Cetvrtina moje lepe liste,i Maroon 5 na njenoj cetvrtini,tacnije na 15. omestu.Wink Svi kazu da im je This Love lili She Will Be Loved,da su im to jedne od najboljih pesama(ja kazem da je ova najbolja,po mom misljenju naravno.xDDD). Spot je dobar.:DD




14 Lady Gaga - So Happy I Could Die

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ So happy I could die, and it's alright!



13 The Killers - Human

And I'm on my knees looking for the answer
Are we human or are we dancers?
Aaaaaa,ta 2008 kidala sa muzikom,a ovo mi je bila jedna od najboljih u 2008 godini,ako ne i najbolja.:DD Smile
Inace moj tata,ako ga pitate sta znas od strane muzike,odma ce da vam kaze da je to ova pesma.xDDD zove ga onaj sa pesruskama Kilers,posto ima ovo perije na ovoj jakni sta li je sto nosi,pa ga po tome zapamtio.xDDD



12 Britney Spears - Break The Ice

A ovo je najbolji animirani spot koji sam ikada videla,pesma muzika,sve je perfektno! Nikad nisam mislila da ona ovakvu jednu pesmu moze da napravi.:DDD Na ovu nemam ama bas nikakve zamarke.:DDD



11 Calvin Harris - I'm Not Alone

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!! E ovo je vac sad ono sto ja slusam,stalno,misli ta muzika.:DD Calvin SABIJA to se zna.Wink :DDD A tek sto Mau5-ov Mix sabija pa to nije normalno.:DDD



10 Guns N' Roses - Don't Cry

Ovo nemoj ni da me pitate odkud ovde.xDDDD Nes mi dunulo da je stavim na listu.Very Happy ali pesma je dobra tu nema govora.Wink



9 Benny Benassi - Every Single Day

Benny!!!!♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️



8 Avicii - Fade Into Darkness

Avicii The Boss,ima 22 godine mozda,a tako sabija.^^ ♥️♥️♥️♥️



7 Muse - Invincible

Pa kako lista bez njih da prodje,ovaj covek sabija kako peva uzivo,a tek kako svira jbt.*-*



6 David Guetta - Baby When The Lights

DAVID GUETTA!!!! ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ Kakva pesma,ja sam potpuno zaboravila jedno vreme na nju,ali kad sam je pustila,od tada je slusam svaki dan,ali bukvalno svaki.:DDDDDD



5 Armin Van Buuren - Going Wrong

Posle najboljeg DJ-a,odmah ide i onaj bivsi najbolji,mada to je bio 4 godine zaredom.:DDD



4 Antoine Clamaran - Reach For The Stars

^__________________________________^
I, I gotta reach for the stars, no matter how far they are
I gotta believe in life, I'm catching the stars to shine ♥️♥️♥️♥️
Samo mi recite da ne znate pesmu,i da ne znate ko je on.xDDD Odma cu vas pobiti.xDDD



3 30 Seconds To Mars - R-Evolve

A ima i nes bolje od A Beautiful Lie.xDDD a to je ovo cudo.:DDD ♥️♥️♥️♥️



2 Tiësto - Feel It In My Bones

Cepaj brate,ovo sabija,druga njegova najbolja mi je Just Be.^^ Te dve su ono.*___________________*



1 Deadmau5 - I Remember
Nazad na vrh Ići dole
http://twitter.com/ivarhcp4ever
 
GuettaFan Official Top 20 Songs Of All Time
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Fans Choice Top 20 Songs Of All Time!
» Tomica Official Top 20 - Linkin Park
» lebeRRiot & Slavica_93 Official Top 20 - Paramore
» Tomica presents Official Top 20 - Linkin Park

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MTV.rs MEMBERS :: Opšti forum :: MTV.rs members news-
Skoči na: