MTV.rs MEMBERS
MTV.rs MEMBERS
MTV.rs MEMBERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MTV.rs MEMBERS

Forum posvećen članovima regionalnog MTV-ja
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Zadnje teme
» MTV.rs Members Top 50 - Best Of 2013
lebeRRiot & Slavica_93 Official Top 20 - Paramore Icon_minitimeČet 02 Jan 2014, 09:31 od ivarhcp4ever

» MTV.rs Members Top 50 - Best of 2012
lebeRRiot & Slavica_93 Official Top 20 - Paramore Icon_minitimeNed 06 Jan 2013, 02:09 od ivarhcp4ever

» Prenos sa 6th MMA
lebeRRiot & Slavica_93 Official Top 20 - Paramore Icon_minitimeUto 02 Okt 2012, 10:57 od ivarhcp4ever

» lebeRRiot & Slavica_93 Official Top 20 - Paramore
lebeRRiot & Slavica_93 Official Top 20 - Paramore Icon_minitimeUto 02 Okt 2012, 10:56 od ivarhcp4ever

» Tomica Official Top 20 - Linkin Park
lebeRRiot & Slavica_93 Official Top 20 - Paramore Icon_minitimeUto 02 Okt 2012, 10:55 od ivarhcp4ever

» Tomica presents Official Top 20 - Linkin Park
lebeRRiot & Slavica_93 Official Top 20 - Paramore Icon_minitimeNed 23 Sep 2012, 10:03 od Slavica_93

» 4. (poslednji) krug i dan glasanja za 6th mtv.rs Member Awards!
lebeRRiot & Slavica_93 Official Top 20 - Paramore Icon_minitimeČet 20 Sep 2012, 11:11 od Slavica_93

» Još 2 dana glasanja! #6thMMA
lebeRRiot & Slavica_93 Official Top 20 - Paramore Icon_minitimeČet 20 Sep 2012, 02:15 od Slavica_93

» Glasanje za šestu dodelu MMA može da počne!
lebeRRiot & Slavica_93 Official Top 20 - Paramore Icon_minitimePon 17 Sep 2012, 11:33 od Slavica_93

» 6th mtv.rs Member Awards
lebeRRiot & Slavica_93 Official Top 20 - Paramore Icon_minitimeNed 16 Sep 2012, 00:08 od ivarhcp4ever

Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 15 dana Pon 10 Apr 2023, 15:23
April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
KalendarKalendar
Statistike
Imamo 18 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je XXXXXX

Naši korisnici su poslali ukupno 35849 članaka u 1029 teme
Poslanici naj aktivniji meseca
No user

 

 lebeRRiot & Slavica_93 Official Top 20 - Paramore

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Slavica_93
Legenda
Legenda
Slavica_93


Broj poruka : 6566
Datum upisa : 16.06.2011
Godina : 30
Lokacija : Novi Sad, Srbija

lebeRRiot & Slavica_93 Official Top 20 - Paramore Empty
PočaljiNaslov: lebeRRiot & Slavica_93 Official Top 20 - Paramore   lebeRRiot & Slavica_93 Official Top 20 - Paramore Icon_minitimeČet 27 Sep 2012, 03:28

lebeRRiot & Slavica_93 Official Top 20 - Paramore

Sinoć smo na MTV-ju imali zadovoljstvo da prisustvujemo još jednoj našoj fanskoj Top 20 listi. U pitanju je odbrojavanje 20 najboljih pesama američkog rock sastava Paramore formirano od strane najvećih MTV.rs Parawhores: lebeRRiot i Slavice_93.

Ideja o sastavljanju ove liste postoji veoma dugo (o tome govori činjenica da je originalni Top 20 na kraju promenjen gotovo u celosti, jer su vremenom Paramore izbacili novi muzički materijal), međutim pomenute membersice nikada nisu uspevale da pronađu vreme i mesto za predstavljanje svoje liste - sve do sinoć.

U nastavku vas Slavko The Dragon i Marija The Konj vode kroz verovatno najduže planiranu, spremanu i prezentovanu Fans Choice listu, lebeRRiot & Slavica_93 Official Top 20 - Paramore! Uživajte! Smile

lebeRRiot & Slavica_93 Official Top 20 - Paramore:

20 Where the Lines Overlap

(Slavica:) Ćao, drugari! Došao je i taj trenutak da vam najverniji fanovi Paramorea među mtv.rs membersima predstave svoj Official Top 20 – Paramore. U pitanju smo, kao što svi pretpostavljate lebeRRiot i moja malenkost. Wink Lista je kreirana zajedničkim snagama na Marijinu inicijativu i moje oduševljenje. ;D Hvala, Marija! Smile Da ne dužim dalje, i pređem na stvar. Kako to obično biva, kreće se od nazad, tj. od 20 mesta.
Na 20. mestu ove naše liste nalazi se pesma sa poslednjeg studijskog albuma iz 2009. godine, “Brand New Eyes”. Ova pesma prvi put je predstavljena publici na No Doubt turneji, a snimak tog događaja možete pogledati u priloženom snimku.



19 Pressure

(Marija:) Ja i kompjuter bagujemo, ko uvijek.
Ali, da nastavimo. Very Happy
Prvi singl sa prvog albuma, All We Know Is Falling, izašao je pre nešto više od 7 godine. :'D
Pressure flip je jedno od najjacih stvari što Jeremy radi kad sviraju uzivo. :'D

[You must be registered and logged in to see this link.]

18 Stop This Song (Lovesick Melody)

(Slavica:) Opet ja, drugari! Smile Predstavljam vam pesmu na 18. mestu. Možete je pronaći na albumu „Riot!“ iz 2007. godine (Japanese version & Best Buy/iTunes UK version only, doduše). xD

[You must be registered and logged in to see this link.]

17 Miracle

(Marija:) I još jedna pjesma sa Riot!-a
Meni njihova prva omiljena. Sjecam se kako bih hodala po prugu i slušala ovu pjesmu i tako čekala neki voz da prođe i da nestanem. o.O
Hahahahah, čekala da se čudo dogodi, jer na tu prugu i ne prolaze vozovi. o.O Dobro, samo lupaj, Marija. Dogodilo bih se Miracle kad ti ne bih lupala. xD
Da, to je... Paramore - Miracle!
Inače, retko kad je sviraju uživo, ali evo vam je, zajedno sa outrom.

[You must be registered and logged in to see this link.]

16 All We Know

(Slavica:) Na 16. mestu lebeRRiot & Slavica_93 Official Top 20 – Paramore nalazi se pesma sa prvog studijskog albuma iz 2005. godine, “All We Know Is Falling”. Pesma govori o basisti Jeremy Davisu i njegovom napuštanju benda, kao i o razvodu Hayleyinih roditelja.

[You must be registered and logged in to see this link.]

15 For a Pessimist I'm Pretty Optimistic

(Marija:) Opet pjesma sa Riot!-a. Very Happy
Ovu sam pjesmu tako neko vrijeme pjevala sebi. Razmisljala sam o tome kako nekad mogu da budem glupa i da se ne trudim da nesto postignem, iako to volim, a drugi put sam tako odlucna da uradim isto to, ali puno put nisam, jer me dosta toga sprecavalo..
Uh, pa ni filozofiranje mi ne ide od ruke, jebote. Sjebala sam predstavljivanje. xD
Random fact, Rihanna najavljuje ovaj predivan nastup. :'D

[You must be registered and logged in to see this link.]

14 Ignorance

(Slavica:) 14. mesto na listi rezervisano je za deveti singl benda, prvi singl sa poslednjeg albuma i pesmu čiji tekst govori o destruktrivnoj prirodi ogovaranja i ružnom tear-'em-down svetu u kom Paramore postoji. Verovali ili ne, u pitanju je samo jedna pesma, singl koji je izašao 7 jula 2009. godine. Njegovi tvorci su Hayley Williams i Josh Farro.

[You must be registered and logged in to see this link.]

13 Emergency

(Marija:) Ako ste mislili da cu odustati od lupanje, then you were wrong, cause I won't stop holding on. o.O xD
Ova pjesma, isto ko i All We Know, je o razvodu Hayleyinih roditelja. Ko i za puno veze koji su i Emergency status.

[You must be registered and logged in to see this link.]

12 Whoa

(Slavica:) Na 12. mestu naše liste nalazi se pesma sa albuma “All We Know Is Falling”. Ovu pesmu su takođe napisali Hayley i Josh. S obzirom da nije izdata kao singl i za nju ne postoji spot, poslušajmo live izvođenje. Back in 2008, Norwegian Woods, bičiz. xD

[You must be registered and logged in to see this link.]

11 crushcrushcrush

(Marija:) Na 11. mesto na našoj listi nalazi se treći singl Riot!-a. Slavkovo vatreno krštenje iliti prva pesma od P-more koju je ikada čula. xD
Let's be more than this now! Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]

10 Hallelujah

(Slavica:) Na 10. mestu naše liste nalazi se drugi singl sa albuma “Riot!”. U pitanju je pesma čiji je spot izašao 30. jula 2007. godine i predstavlja fotomontažu slika i snimaka iz bekstejdža i nastupa na sceni kao i teksta pesme. Predstavljamo vam ovu numeru kao i gore spomenuti spot:

[You must be registered and logged in to see this link.]

9 Misery Business

(Marija:) Spot za prvi singl Riot!-a mi je nekako nafuran. Inače prvi spot od Paramore koji sam ikada pogledala. Very Happy
Pjesmu obožavam, ko i svaku Paramorinu. U 4 pjesme Hayley pjeva dosta brzo, ovo je jedna od 3 koji ćemo predstaviti na našu listu. Very Happy
Kontam da svi znate ovaj spot, ali skontajte dio prije nego počne solo, Josh lupa Hayley po glavi s gitarom. xD

[You must be registered and logged in to see this link.]

8 Turn It Off

(Slavica:) Na 8. mestu naše liste nalazi se pesma sa albuma “Brand New Eyes”. Ovo je opet pesma bez spota (Marija, zašto jednostavno ne zaređasmo singlove i boli nas uvo? O.o) a na fakin YouTube-u ne postoji ni dobar snimak nekog live izvođenja, tako da lyrics video, bičiz. xD

[You must be registered and logged in to see this link.]

7 Renegade

(Marija:) Drugi singl od Singles Club-a, jedna od 4 novih pjesama nakon što su Josh i Zac napustili bend.
If ever I get there it won't be fast enough, I'm a renegade, I always was.
Prvi put je uživo predstavljena na 15. rođendan izdavačke kuće Fueled By Ramen i evo vam snimak od taj nastup. :'D

[You must be registered and logged in to see this link.]

6 My Heart

(Slavica:) 6. mesto na našoj listi 20 najboljih pesama Paramorea nalazi se pesma sa albuma „All We Know Is Falling.“ Spota bez (klasika) ali zato snimak sa jednog od najboljih koncerata IKADA! The Final Riot! turneja, Čikago, 2008.

[You must be registered and logged in to see this link.]

5 Let the Flames Begin

(Marija:) 5. mesto na našoj listi, opet pjesma sa Riot-a. Takođe je spota bez i takođe snimak sa jednog od najboljih koncerata IKADA, The Final Riot!
Ako nekad odem na njihov koncert volela bih da čujem ovu pesmu + outro. Nekako mi ovo outro najjače od svih. :3

[You must be registered and logged in to see this link.]

4 Hello Cold World

(Slavica:) Stigli smo do 4. mesta koje zauzima pesma u okviru “Singles Club”-a. Singles Club obuhvata tri pesme ovog benda koje su objavljene od oktobra do decembra 2011. godine i singl “Monster”. 7. novembra objavljena je:

[You must be registered and logged in to see this link.]

3 Decode

(Marija:) Pjesma sa trećeg studijskog albuma, Brand New Eyes. Inače, soundtrack za Twilight. Kad su to objavili puno njih su ih zgotivili, a i puno njih su ih hejtali jer su uradili pjesmu za Twilight.
Moram priznati da su me tad "osvojili" i postala sam Parawhore. Saznala sve što se moglo saznati za njih i pratim ih evo skoro 4 godine. :3

[You must be registered and logged in to see this link.]

2 Monster

(Slavica:) Drugari, bližimo se kraju naše liste. Pesma kojoj je malo falilo da osvoji prvo mesto na našoj listi (čitava 3 poena) znam da vam je sigurno poznata takođe iz filma Transformers: Dark Of The Moon. Osvojila je veliki uspeh i mnoge pozitivne kritike. Predstavljam vam drugo mesto lebeRRiot & Slavica_93 Official Top 20 – Paramore! Prvo i dugo očekivano mesto ima čast da vam predstavi lebeRRiot. Smile Do tada, uživajte uz ovaj hit:

[You must be registered and logged in to see this link.]

1 In the Mourning

(Marija:) I došli smo do kraja naše zajedničke liste. Smile
Zadnja pjesma sa "Singles Club"-a, ujendo i zadnja pjesma koju su objavili. Tako je sve nadmašila. Inače je napisana za braću Farro koji su napustili bend krajem 2010.
I ja i Slavica smo je stavili na prvo mjesto na obe liste. Nemoguće kako mi je pomogla da dodem sebi nakon što mi je mama umrla. Tako me može smiriti. Mogu je zauvijek slušati i da me ne smori. Evo sad je slušam i mi suze krenule, ne može nešto biti tako jebeno jednostavno savršeno. :3

[You must be registered and logged in to see this link.]

mreza
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/Slavica.Stankovic.1993
ivarhcp4ever
Legenda
Legenda
ivarhcp4ever


Broj poruka : 6636
Datum upisa : 25.04.2011
Godina : 29
Lokacija : Beograd

lebeRRiot & Slavica_93 Official Top 20 - Paramore Empty
PočaljiNaslov: Re: lebeRRiot & Slavica_93 Official Top 20 - Paramore   lebeRRiot & Slavica_93 Official Top 20 - Paramore Icon_minitimeUto 02 Okt 2012, 10:56

Tacno sam znala sta ce biti prvo xD
Super lista Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://twitter.com/ivarhcp4ever
 
lebeRRiot & Slavica_93 Official Top 20 - Paramore
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» GuettaFan Official Top 20 Songs Of All Time
» Tomica Official Top 20 - Linkin Park
» Tomica presents Official Top 20 - Linkin Park

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MTV.rs MEMBERS :: Opšti forum :: MTV.rs members news-
Skoči na: